Held Air N Dry   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Profil użytkownika


9
Gość
05.15.2016 20:20:05

Przez dłuższy czas poszukiwałem jakiś rękawic z goretexem na jazdę w deszczu i drugiej pary do jazdy w lecie. Przypadkiem trafiłem na test tych rękawic w internecie. Znalazłem to wszystko w jednym produkcie. Rękawice sporo kosztują, ale wg mnie warto wydać tyle, bo ma się produkt na lata. Komora air bardzo fajnie sprawuje się w cieplejsze dni, a komora z goretexem nie przepuszcza wody. Bardzo ładnie wyglądają, mają wstawki odblaskowe, wewnętrzna część rękawicy ze skóry kangurzej. Jedyny minus to skóra kangurza przebarwiła się na czarno, ale to w niczym nie przeszkadza. Jak do tej pory zrobiłem w nich 7000km i z czystym sumieniem polecam. Firma Held robi na prawdę solidne rękawice, z resztą wystarczy zobaczyć ile razy z rzędu wygrywała różne nagrody.

Głosy: 4   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Profil użytkownika

2 komplet rękawic kończy powoli swój żywot. 2 para jeździła już z grzanymi manetkami. Zaliczona 1 gleba na pitach. Użytkowane przez około 33 000km. Już raz naprawiana lewa rękawica. Dziury na wylot na 2 palcach( zmęczenie materiału). Teraz w prawej zrobiła się ogromna dziura na kciuku( także zmęczenie już materiału). Próbowałem reklamować, ale producent stwierdził, że uszkodzenie mechaniczne. Co do gore texu to przy podgrzewanych manetkach zauważyłem, że rękawice już nie są takie wodoodporne. Na pewno już tej 9 bym tutaj nie dał. Moja prawa rękawica wygląda jak u kolegi kilka komentarzy niżej.

Profil użytkownika

Po około 20 000km puścił szew w prawej rękawicy na wewnętrznej stronie. Rękawicy poleciały do producenta i w ramach gwarancji dostałem nowe. Także polecam bez dwóch zdań :)

Profil użytkownika

W rękawicach przejechałem ponad 15 000km. Nie widać w ogóle zużycia. Na dodatek zaliczyłem w nich dzwon/szlif, poza lekkim przetarciem osłony kostek nic wielkiego się nie stało. Na prawdę polecam.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod