Shoei GT-Air   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


3
Kask porazka
05.17.2016 12:41:47

KASK NIE WARTY NAWET POŁOWY TEJ CENY! ZROBIŁEM W NIM KOŁO 1 TYŚ KM i:
OD NOWOŚCI PARUJE DOLNA KRAWĘDŹ SZYBKI,(oddałem na gwarancje do dilera, w którym zakupiłem Liberty Motors Warszawa ul. łopuszańska)
ODPOWIEDZ DILERA ".....KASK ZOSTAŁ PODDANY WERYFIKACJI TECHNICZNEJ W WYNIKU,KTÓREJ INFORMUJEMY ZE GWARANCJI NIE PODLEGAJĄ WSZELKIEGO RODZAJU ROSZCZENIA DOTYCZĄCE KOMFORTU,ZŁEGO DOPASOWANIA ROZMIARU,HAŁASU CZY INNYCH DŹWIĘKÓW WEWNĄTRZ KASKU,PAROWANIA SZYBKI,CYRKULACJI POWIETRZA KASKU,A TAKŻE SUBIEKTYWNE ODCZUCIA,CO WYKLUCZA ZASADNOŚĆ ROSZCZENIA REKLAMACYJNEGO"
POMYŚLAŁEM OK MOŻE ANTY FOG SIĘ ZUŻYŁ I ZAKUPIŁEM NOWY (ZAŁOŻONY PRZEZ LIBERTY MOTORS WARSZAWA). ZDJĘCIA PONIŻEJ PRZEDSTAWIAJĄ JAZDĘ NA DRUGI DZIEŃ PO ZAŁOŻENIU ANTY FOGA! NA AKTUALNYM ETAPIE ZNAJDUJE SIĘ W SERWISIE SHOEI GŁÓWNYM W JABŁONNEJ,KTÓRY WCZEŚNIEJ PO KONSULTACJI TELEFONICZNEJ NIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ KASKU LECZ PO WIZYCIE OSOBISTEJ PRZYJĘLI. REASUMUJĄC KASK PRZEZ REKLAMACJE NIECZYNNY PRZEZ 2 MIESIĄCE!

WENTYLACJA MEGA ZA SŁABA NA MIASTO!

BLENDA PRZECIWSŁONECZNA ZA SŁABO PRZYCIEMNIONA I RAZI W OSTRE SŁOŃCE, NA DODATEK MEGA SZYBKO PARUJE PRZEZ CO STAJE SIĘ BEZUŻYTECZNYM BAJEREM.

OGÓLNIE PRZELATAŁEM NA 2 KOŁACH KOŁO 100000 TYŚ KM (15LAT). I DLA AMATORÓW LUB NIEDZIELNYCH MOŻE SIĘ NADAJE LECZ DLA PRAWDZIWEGO MOTOCYKLISTY,KTÓRY NIE ZSIADA OD KWIETNIA DO PAŹDZIERNIKA TO BADZIEW.... A OBSŁUGA LIBERTY MOTORS WARSZAWA TO KPINA ZE ŚRODOWISKA MOTOCYKLOWEGO. Wcześniej kupiłem u nich sharka s900 i jak wracałem ze zlotu 300km w deszcz to anty fog odpadl mi na swiatłach a woda dostała się pod lakier kasku tworząc bąble pod lakierem!-odpowiedz liberty " w związku ze kask ma naklejoną naklejkę reklamacji nie możemy uznać...... na szczęście po powtórnej reklamacji zdecydowali się uznać zwrot kasy za kask i zakupiłem shoei, z którym się męczę.....


JEDYNY PLUS TO WYCISZENIE KASKU i MIŁA p.Ula Z lIBERTY.

Głosy: 7   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


majki
aby pinlock dobrze działał trzeba Pany - wziąść kombinerki i wykrecić o 180'C grzybki trzymające go po bokach - one rozwieraja pinlocka i dociskaja do szyby. bez tego zawsze bedzie parował - nawet nówka z pudełka

Gość
a ta para to w srodku pomiedzy szybkami czy na zewnetrznej stronie pinlocka?

Gość
Tak pacze na tego pinlocka i sądzę, że albo masz jakieś toksyczne wyziewy albo jeżdzisz na podwójnym gazie:-P
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod