Suzuki GS 500   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


1
?
05.27.2016 11:03:43

Nad czym tu wogóle rozważać? Stary rupieć bez żadnych zalet nad dzisiejszymi sprzętami. Słabe zawieszenie, słabe hamulce i żaden silnik. Nadaje się owszem do przejechania się raz i nigdy więcej.
jak ktoś lubi starocie, to pewnie będzie zachwycony i jeszcze będzie polecał na pierwsze moto albo kobiecie. To tak jakby na pierwszy rower polecać pordzewiałe Wigry 3 wyciągnięte od babci z piwnicy.
Później taki młodziak wysupła te 3 tys. PLN i myśli że ma świetny "motur", co to nawet 190 (jak ktoś powyżej napisał) poleci i trup gotowy. Trochę więcej rozwagi przy doradzaniu sprzętów początkującym. Moim zdaniem motor się nadaje jedynie do drugoplanowych pokazów stunterskich lub do cyrku.

Głosy: -9   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


knuto
w 100% popieram, stary strucel z połowy lat 70-tych (bo to od gs400 pochodzi). Każdy większy serwis to połowa wartości motocykla dlatego większość jest zaniedbana ale skoro niezniszczalny to zawsze odpala. Bez znaczenia na jakim poziomie technicznej agonii się znajduje. Konstrukcja słaba, przestarzała, zawieszenie, rama, hamulce totalnie nie dają sobie rady w obecnych czasach. Taka lepsza WSK'a. Dobrze że silnik słaby bo było by nieciekawie...

gueststar
No cóż ... przekonaliście mnie. Bajk jest w istocie "bella fantastico". Chętnie kupię, jeśli ktoś sprzedaje. Zmieniam ocenę na pełne 10

belor
Trudno dyskutować z takim poziomem "recenzji" ale stawia ona piszącego w nie najlepszym świetle.

Gość
Przejedź sie Kawą ER5, idzie lepiej niż GS, ciut dynamiczniej (jeśli można tak w ogóle powiedzieć o 500cc) i jest bardzo elastyczna, i dokładnie... nie hejtuj ! Swoją babcie też hejtujesz za starość bo nie jest taka jak twoja mama czy (strzelam) Twoja dziewczyna (choć sądząc po wypowiedzi to raczej powinienem napisać... " Twój chłopak" :P )

Gość
idź ludziu skoczyć z drzewa na głowę najlepiej może ci sie poukłada na nowo pod czupryną i przestaniesz hejtować bezpodstawnie dobra konstrukcje, bo konkretów ŻADNYCH nie podałeś tylko wyrzygałeś żale ze spiętej d*** jakby ci tatuś na własnego GSa nie dał hajsu, lub przeciwnie - za sponsorował Ci jakąś nówkę z salonu i nie umiesz docenić trudu jaki inni wkładają w zdobycie własnego pierwszego moto za własne ciężko zarobione pieniądze (najczęściej właśnie taniego i nierzadko juz wiekowego) Co z tego że to stare maszyny, o prostej konstrukcji, i nie zbyt mocne? To są właśnie ich WIELKIE atutu, Tani motocykl, do douczenia sie jazdy, nabrania dobrych nawyków i do opanowania przez początkujących, łatwy i tani w serwisowaniu i eksploatacji, przyjemny i wygodny w prowadzeniu, gdyż mniejsza moc łatwiej wybacza błędy. Dobra maszyna choć leciwa, dobra na początek jak i dla mniej zasobnych portfeli ale dająca wiele frajdy z jazdy, więcej niż nie jedne nowsze konstrukcje, i daje rekę że niejeden by Cie objechał takim GS'em. Zaczynałem od małych cc, po przez właśnie 500cc i nie dam złego słowa powiedzieć na te maszyny pomimo tego że odbiegają sporo od dzisiejszych patentów - no cóż czas idzie do przodu.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod