Shark Skwal   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Pęknięcie mocowania szybki
06.08.2016 9:04:34

Siema. W kasku przejeżdżalem 1300 km. Ogólnie bardzo mi się spodobał gdy go zobaczyłem. Użytkowalo też mi sie bardzo dobrze aż do momentu gdy z prawej strony pękła mi szybką przy mocowaniu. Odniosłem kask do sklepu. Sklep ma wysłać go do producenta jako reklamacja. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Uchwyt pękł przy normalnym otwieraniu.

Głosy: 10   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość

Sebastian
Witam. Sprawa ma się tak że uznali mi gwarancję i dostałem nowy wizjer. Na smarowania wokoło. Sprzedawca w sklepie sam przyznał że mocowanie jest słabe tych kasków. Teraz będę uchylił ręką szybke a do góry będę popychal już na środku wizjera. Dwa tygodnie w sezonie nie jeździłem. :-(

Borys
Ja i znajomy już wymienialiśmy wizjery na reklamacji o czym pisaliśmy wcześniej. To jest jakaś porażka z tym pękaniem, na dodatek w sklepie jak oddawałem na reklamację, to byli bardzo zdziwieni i twierdzili, że to tylko nam się zdarzyło. Jak widać jest plaga pękających szybek sam już nie pamiętam czy zarejestrowałem kask na stronie Sharka, to bym miał chociaż gwarancje na 5 lat. W tej chwili przydałoby się wyjąc wizjer i porządnie go wyczyścić,ale jakoś nie mam odwagi tego ruszać.

Asia
Ja również oddałam ten kask na reklamacje. Dokładnie w tym samym miejscu pękła mi szybka. Przejechałam w nim ok 1000 km.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod