Yamaha MT-09 2014-2016   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


10
Nie dla amatorów
06.27.2016 12:09:06

Motocykl genialny jeśli ktoś wie, czego konkretnie szuka. Pierwsze to cena/jakość/osiągi - mieszanka fenomenalna, Choć po doposażeniu cena spokojnie zaczyna przekraczać 40 tyś zł. Siedzenie faktycznie trochę twarde ale można kupić akcesoryjne np. Shad'a. Zawieszenie, szczególnie przednie trochę Japończykom nie wyszło. Na dedykowanym Akrapovicu brzmi fenomenalnie, ryk silnika słychać z 5km. Do tego ładnie strzela. Mimo "tylko" 115KM na papierze nie dajcie się zwieść, ten motocykl naprawdę potrafi zadziwić. Wskakuje na kolo z 3 biegu bez użycia sprzęgła. Trochę nerwowa reakcja na gaz powoduje, że musisz naprawdę mieć pewną rękę. To nie jest sprzęt na pierwszy motocykl. Jeżdżąc na nim trzeba się naprawdę umieć kontrolować. Z pasażerką da się pojeździć ale do max 100km. Później robi się mega niewygodnie.

Głosy: 15   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Waldi
Ja tym motocyklem na strzal z pasarzerką z Brzegu do Makarskiej 1350 km. Zmeczeni ale szczesliwi a w drodze powrotnej z jednym przystankiem. A w tym roku solo 2 x noclegiem .w

igi
Na szaleństwa nigdy nie jest się za starym, tylko po prostu w pewnym momencie się już nie chce szaleć :)

Gość
@Tomi - to Twoje pierwsze poważne moto ? faktycznie lagi słabe ?

Tomi
Ja przesiadłem się z aeroxa 😀😀😀

Gość
Dzięki za opinię. Na szaleństwa za stary jestem (w tym roku 40), chodzi mi moto z dynamiką zapewniającą bezproblemowe przyspieszenia z przedziału 60 - 120, czego nie daje skuter. Najgorzej jest wlec się za kimś jadącym 70 km/h. O szybkim wyprzedzeniu można zapomnieć. Chyba jednak będę decydował się na MT-07.

Gość
Dobry jak masz trochę oleju w głowie i nie odbije Ci palma że jesteś królem i mistrzem prostej. Nie wiadomo kiedy moto ma 100 na liczniku a dalej idzie jak złe.

Gość
Rok jeżdżę skuterem 300 cm3 i chciałbym przesiąść się na na MT-09 ? czy to dobry pomysł ?
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod