AGV K5   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Można polecić
09.10.2016 16:41:58

Zrobiłem 3000km w tym kasku dwie długie traski. Kask ogólnie dobrze wykonany, komfortowy, posiada blendę, możliwość zainstalowania interkomu, aerodynamika dobra.
Jeśli chodzi o wyciszenie to jest dobrze wyciszony ale jak się lata na nakedach, oraz innych motocyklach gdzie powietrze nie jest kierowane bezpośrednio z owiewek lub szyby na kask, na motocyklach sportowych oraz sportowo-turystycznych już taki "cichy" nie jest także w trasę stopery w uszy nieodzowne.
Z ciekawych opcji K5 ma możliwość rozszczelnienia wizjera co przydatne jest w upalne dni.
Minusy to wentylacja nie jest zła ale mogłaby być lepsza.

Ceny kasku kształtują się od 1200 do 1600zł w zależności od malowania.
Moim zdaniem cena 1200zł jaką zapłaciłem za bazowy biały kolor jest OK i warto wydać taką kaskę za K5 ale jak miałbym wydać 1600zł za k5 w malowaniu to wolałbym dołożyć te 300zł i kupić Shoei NXR w bazowym kolorze.

Głosy: 8   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Oba te kaski są na bazie włókna szklanego, więc są bardzo dobre jedyna różnica polega na tym że, agv ma blende a nxr nie może mógł byś za te pieniądze kupić sobie nxr tylko odrazu musiał byś zaopatrzyć w szybę fotochromatyczna, której koszt to ok 499zl no chyba że wolisz zamiennik zw 270zl więc na pewno nie zmieścił byś się w kwocie 1600zl. No chyba że wolisz jeździć bez zabezpieczenia wzroku nawet w słoneczny dzień :)

k5
Pinlock dołączony do zestawu lepiej wymienić na antifog fogcity

zbyniu
masz pinlock?

mathias
z wad dodam jeszcze że anifog nie wyrabia w niskich temperaturach.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod