Świece irydowe NGK   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


1
Gość
01.31.2017 12:27:40

Reklamacji nie uznali, nawet nie zamierzali wysyłać do reklamacji bo z założenia stwierdzono że producent nie uzna gwarancji bo to czy sio. Na zwykłych NGK moto latało jak wściekłe a tu na irydzie zrobiłem może 300km i ledwo dojechałem do domu. Ponoć irydowe nie sprawdzają się przy moto na gaźniku (są wrażliwe na zalanie) Jak porozmawiałem z ludźmi to większość jednoznacznie mi powiedziała że zakłada się to co producent zaleca a nie kombinuje. Spróbuje opalić tą jedną świecę nad kuchenką może coś pomoże bo szkoda mi tych 150zł
Moto to Suzuki RF900r

Głosy: 3   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Ściema i tyle. 150zł za komplet świec NGK irydowych ? Gdzie ?

Gość
Garść informacji ode mnie: 1. Sklep (punkt detaliczny) nie jest stroną określającą czy reklamacja została uznana czy nie. Produkt wysyła się do importera bądź producenta. 2. Świece do RF900 irydowe są w cenie ok. 60-63 zł za szt. garnki są cztery więc kupiłeś po 37,5 zł świecę irydową. Jeśli wierzysz w świętego mikołaja to pewnie masz wrażenie, że ktoś Ci zrobił prezent pod choinkę i sprzedał Ci takie świece poniżej ceny zakupowej w hurcie bo jest dobrym człowiekiem który rachunki za mieszkanie i paragony w sklepach opłaca swoim miłosierdziem. 3. Niewłaściwie dobrana świeca również może być przyczyną.

irek
Hmmmm dziwna sprawa ja mam na wtrysku przejechane na nich już 35.000km i działają bez zarzutu. Albo jakaś wadliwa sztuka albo po prostu niezbyt się nadają do Twojego moto irydówki.

Gość
Tak założone, wg zaleceń motocykl chodził 20 min na biegu jałowym, na dodatek praktycznie na ciepłym już silniku pojechałem w bieszczady ok 300km tak że miały tylko jeden zimny rozruch.

irek
A czy wygrzałeś te świece zaraz po założeniu w motocyklu?
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod