Rebelhorn Hardy   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Idealnie nie jest ale i tak warto ją mieć
05.04.2017 21:01:39

Idealnie nie jest, ale warto posiadać taki komplet. Sprawdziłem go na dwóch motocyklach , na BMW r1200rt oczywiście nawet poniżej 10 stopni było ciepło, na FZ6 S2 przy ok 10-13 stopni po 150 km trochę czuć chłód na klatce piersiowej (miałem tylko podpinkę ocieplającą-bez podpinki przeciwdeszczowej). Na plus sporo regulacji i dostosowania pod bikera, wentylacja bardzo fajna, zamek spinający dłuższy - rewelacja już nic mi nie podwiewa tak jak to miało miejsce w poprzednim stroju motocyklowym. Panele ciężko się wymienia, ale za to trzymają bardzo solidnie, kieszeni sporo, ale małe (pewnie przez mój rozmiar XS ). Na koniec dodam, że kurtka jest bardzo lekka i wygodna.

Głosy: 5   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Dokupilem szelki i jest ok

Simon
Dodam jeszcze że sprawdziłem kurtkę w średnim deszczu przez ok 250km ( podpinka p/deszcz i ocieplająca) i o dziwo... komfortowo mi sie jechało dojechałem suchy, nic nie przepuściło wody!Tym bardziej polecam jesli ktoś wybiera się w dalsze trasy.

Gość
@Jaco, miałem ten sam problem. Nogawki są za krótkie jak na motocyklowe standardy. Jedynym rozwiązaniem są wysokie buty :( Ja mam S-MX 6 i jest w porządku.

Jaco
Posiadam kurtkę i spodnie. Najbardziej irytującą rzeczą jest długość spodni. Mam rozmiar "L" i stojąc są długie, falują się a dole. Siadając na motor szosowo-turystyczny spodnie sięgają do połowy łydki. Przy butach za kostkę jest 3-4 centymetrowa szpara! Wątpie, że tak powinno być i wątpie, że jest tego jakieś rozwiązanie...Jeżeli ktoś ma rozwiązanie chętnie się zapoznam. Pozostałe cechy z opisu na tak. Kurtka ciężka, ale porządna. Większość na plus :) (Do spodni przydałyby się szelki).
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod