Pirelli Angel ST   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


1
Ściema pirelli polska
06.07.2017 22:11:40

Witam kupiłem komplet tych opon tył super ale przednia miała takie bicie że przy 120 km/h strach było puszczać kierownicę serwis który zakładał oponę wykluczył winę motocykla zareklamowałem u sprzedawcy oponę i czkam już miesiąc.Najśmieśniejsze jest to że piszę w sprawie reklamacji ze sprzedawcą i z pirelli polska i okauje się że obie firmy piszą co innego sprzedawca przekazał reklamację purelli a pirelli od trzech tygodni pisze że reklamacja jest w toku po miesiącu zadzwoniłem do pirelli i owszem reklamacja jest w toku i po godzinie dostałem meila od sprzedawcy że pirelli zgubiło papiery reklamacyjne i wysyłał jeszcze raz to zakrawa na oszustwo albo pirelli albo sprzedawcy . Nie mam pretensji do opon tylko do fachowości pirelli i sprzedawcy Skyseba-moto na allegro robią z klienta durnia przestrzegam przed reklamacją tej opony pirelli polska ma kupującego w dupie wysyłają meile bez pokrycia i z automatu brak szacunku do klienta tragedia

Głosy: 3   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
co za baraniarnia!!! jprdl oceniasz oponę którą wszyscy chwalą na 1 dlatego, że ktoś ma problem z reklamacją

Gość
Mam podobną sytuację, opona dostaje bicia przy 90 km , również zakupiona w skyseba widzę że czeka mnie też przeprawa z tym sklepem. Może ktoś podpowie jak się do tego zabrać,dodam że kontakt z skyseba mizerny dzwonię od trzech dni i nie odbierają tel..

Zygzak
Cześć. Jaką i skąd masz pewność, że to wina opony? Czy opona ma jakieś wady widoczne?

Gość
Reklamacja opon to trudny temat. Zawsze mogą się wyprzeć że montaż niewłaściwy itd. Generalnie słaby temat - najlepiej kupić drugą opone i po temacie. Niestety.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod