Schuberth C4   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Super, ale z drobnym minusem...
07.10.2017 10:36:30

Zrobiłem w nim ponad 1000 km - pierwsze wrażenia jak najbardziej na plus. Bardzo dobre wykonanie, wygoda i wyciszenie. Niestety jest jeden drobny minus - troche za słaba wentylacja na czubku głowy. W połowie trasy musiałem zdjąć kominiarke, bo nie czuć przepływu powietrza na głowie. Po ściągnięciu o wiele lepiej, ale jakby wentylacja była lepsza to prawdopodobnie narzekałbym że jest głośny. Na tą chwile wielki PLUS.

Głosy: 12   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Ignorancja na nowym poziomie, są letnie kominiarki które komfort zwiększają przy wysokich temperaturach. Jeżdżenie w kominiarce nie blokuje wentylacji, ktoś myli pojęcie wentylacji z uczuciem "chłodu" jakiego doznaje jego przepocony łeb bez kominiarki. Jeżdżę w kominiarce cały rok, a nigdy mi się tak łeb nie pocił jak te kilka razy jak jej nie miałem w upalny dzień

Gość
Cały rok jeżdżę w kominiarce w upały Cooler. Nie wyobrażam sobie jazdy bez niej w tym samego zakładania kasku i zaginających się uszów itp. Po to m. in. jeszcze się w niej jeździ, żeby prać kominiarkę a nie ciągle wyściółkę samego kasku.

Gość
albo kominiarka, albo wentylacja. Kto w upalne dni jeździ w komiarce i oczekuje jeszcze dobrej wentylacji. Ubierz kalesony i napisz negatywna opinie na temat spodni. To tak jak ubrac pod kurtkę Goretex swetr wełniany ;)
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod