Cardo Scala Rider Packtalk   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


1
Masakra
08.04.2017 12:26:50

Szkoda czasu na opisywanie wad tego produktu ,nie polecam !!!!!!!!!!! A mialem intercom warty połowe ceny i był o niebo lepszy i nie wiem czemu zdecydowalem sie na to badziewie .

Głosy: -5   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Nie wiem skąd ocena 1. Jakością miażdży chinole i konkurencje. Wart ceny.

Gość
200kmh i słyszał, chyba że ma wysoką szybę

Mandus
A ja teraz zrobiłem 6 dniowy wypad do Chorwacji z kumplem, który pożyczył ten zestaw od innego kumpla, bo nie byłem przekonany i powiem tak: zestaw super, na tyle, że kupuje swój zestaw i to na 2 kaski. Zasięg faktycznie był na poziomie 0,5km, ale to wystarczy, choć przydałoby się nieco więcej, jak któryś z nas zostanie w tyle bo TIR itp. ale jakoś dźwięku rewelacyjna. Niech to każdy oceni - zarówno ja w kasku integralnym i motocyklu sportowo-turystycznym i kolega na dużym enduro w kasku typu Jet - jadąc 200km/h rozmawiając przez telefon - nasze żony nie wiedziały, że jedziemy na motocyklu! Natomiast w trybie intercom z kolegą powyżej 140km/h ja musiałem nieco podnosić głos i też wsłuchiwać się w kolegę - ale to wynikało, że i słuchawki i microfon u mnie nie był idelalnie ułożony - bo to sprzęt pożyczony i starałem się zamontować go minimalistycznie. Ja polecam.

Gość
Jak masz pisać takie bzdety to lepiej nic nie pisz. Po to jest ten portal żeby pisać co Ci się podoba, a co nie. Bezwartościowa opinia. Proszę modów o wywalenie.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod