Schuberth C4   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Hmmm...
09.12.2017 11:35:58

Kawasaki Z800 - moje wrażenia jak najbardziej pozytywne, doczepie się tylko do wyciszenia. Skoro reklamowany jest jako najcichszy szczękowiec to taki powinien być. Nie wiem jak na moto z owiewką, ale na nakedzie trasa 200km+ bez zatyczek NIEMOŻLIWA! Za tyle kasy to niedopuszczalne.

Głosy: 6   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gustaw
Poważnie to wszystko piszecie? Zasuwacie grubo ponad 100 na golasach i dziwcie się, że jest głośno... Sorry, ale czego się spodziewaliście? Takie są prawa fizyki, nie ma opcji żeby było cicho. Co najwyżej może być ciszej. Trochę.

Gość
Bo shuberth wciska ciemnotę. Mam s2 od nowości ponoć najcichszy kask na rynku, a głośno w nim jak metalowym wiadrze podczas huraganu.

Pushkin
Wyciszenie - trochę tak, ale to wciąż nie integral (kwestia subiektywna, choć po 1,5 roku i 3 albo 4 reklamacjach zwrócono mi kasę za C3PRO, bo "gwizdał" jakby gwizdek piłkarski mi do kasku włożono - musiałem nagrać zestawem słuchawkowym w kasku podczas jazdy i już nikt nie dyskutował przy reklamacji - zdarza się, zwłaszcza, że podobno to "ręczna robota"):) Aerodynamika - IMHO na najwyższym poziomie (jedna z największych zalet tego kasku. Jeżdżę GSXem 1400 bez żadnej szyby i jeśli chodzi o aerodynamikę - złego słowa powiedzieć nie mogę (w przeciwieństwie do innych aspektów).

Kamil
Kask ma problem z wyciszeniem lub aerodaynamiką. Przy prędkościach od 70 km w górę hałas wiatru po bokach staje się bardzo nieprzyjemny. Po godzinie jazdy pęka głowa. Zlokalizowałem problem po bokach, w miejscu gdzie kończy się kołnierz kasku. Przyłożenie ręki do szyi, po boku, pozwala cieszyć się chwilą znośnej ciszy... Nie polecam.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod