Schuberth C4   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


3
Schuberth c4
10.24.2017 11:43:50

Kask zakupiłem w maju 2017 roku. Przejechałem w nim ok 3 tys km i NIE POLECAM !!! Cena ogromna a wykonanie tragedia. Kask NIE MA nawiewu w szczęce bo to co jest to nie można nazwać nawiewem. Pinlock tragedia ! Szyba paruje a blenda jeszcze mocniej !!! Będę reklamować !

Głosy: 9   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Przejechałem 16000tyś km niejestem zadowolny.. muszę używać zatyczek a i tak głośno.. szumi i czeszczy.. Jestem mocno zawiedziony..

Gość
witajcie.Przejechalem w cr pro carbon 2500 km i powiem krótko- tragedia.Przy temperaturze 11 st wizjer ociekał wodą,piloc suchy, ale dookoła pknloca skraplająca się woda.Głośno w nim jak cholera.Reklamowałem skraplająca się parę na wizjerze i....oficjalne pismo- to normalne zjawisko.szkoda,że nie mogę zamieścić zdjęć tego normalnego zjawiska .Po rozmowie tel z fachowcem, który wyslal do mnie pismo mają mi wysłać nowy wizjer z nowym pilockiem,ale ponoć to nie pomoże.Jeśli faktycznie to nie pomoże sprawę oddaje do adwokata.Nim kupicie C4 pro, zastanówcie się głęboko.

Pushkin
Rekalmuj. Schuberth się nie przyznał, ze ma akcję serwisową wymiany pinlocków z jakichś "no-name'ów" na oryginalne Pinlock (oryginalne mają logo Pinlock przy dolnej krawędzi). Jak się zgłosi - wymieniają bez problemu (przerabiałem to w kasku swoim i żony). Podobnie z gniazdem baterii od interkomu - po jakimś czasie zaczął się wyłączać - winą było gniazdo akumulatora. Kolejna akcja serwisowa, o której nikt głośno nie mówił ;) Gdyby Shoei lepiej leżał mi na łbie - pewnie po 2 Schuberth'ach bym już nie ryzykował - też jestem średnio zadowolony.

Gość
C3 było porażką i miałem nadzieję, że C4 będzie lepiej ale jak widać nadal syf sprzedają... a szkoda

Gość
zycze powodzenia bo moj juz 2 miesiace zalega w reklamacji, zenada juz nic wiecej nie kupie tej firmy
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod