Łańcuchy Bonyfish   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


10
W trakcie eksploatacji
11.07.2017 12:13:10

Witam

Ciesze się że w końcu na moto-opinie zawitał ten łańcuch, bo jestem stałym bywalcem tej strony a jak chciałem kupić łańcuch Bonyfish to go tu nie było i kupowałem trochę w ciemno. Dzwoniłem do dwóch sklepów z allegro i w obu polecili mi właśnie tą markę, więc postanowiłem posłuchać rad sprzedawców i się nie zawiodłem. W tą zimę zamknę drugi sezon na tym łańcuchu z przebiegiem ok 8-10 tys. Łańcuch wyciąga się książkowo, więc pierwsza regulacja po ok miesiącu-dwóch, później w zimę jak wymieniam olej. W tą zimę też będę odstawiał moto do serwisu na olej i przegląd, ale jak widzę naciąg jest tylko do lekkiej poprawki, wiec jest super. Ja z łańcucha bonyfish jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem polecam go innym. Motor Bandzior 650, łańcuch złoty X-Ring dodatkowo wzmocniony.

Głosy: -61   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


TiEnTi
ależ ja jestem za uczciwością i rzetelnością, której w dwóch miejscach tego portalu po prostu nie zapewniacie. pozwalacie nabijać lewe kłamliwe pozytywy. co do reszty się nie zgodzę. to jest zawsze tylko jeden negatyw. a że sam z siebie pączkuje obniżając średnią ocenę do rzetelnej... życie. nie wiem czy macie za to płacone, czy nie. ale oszustwo to oszustwo. potraktujcie to jak UOKiK.

Gość
TiEnTi - tak, usuwamy Twoje komentarze na bieżąco. Jeśli się opanujesz i nie będziesz wstawiać 100 negatywów w ciągu jednej minuty i robić śmietnik to gwarantujemy, że wszystko poleci do kosza z automatu. Wkrótce dodawane opinie na wybranych podstronach będą dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników z potwierdzonymi 5 opiniami w serwisie .

TiEnTi
UWAGA, moto-opinie usuwa negatywne komentarze na temat tych produktów, a pozwala wstawiać pozytywy nabijane przez sprzedającego, ostatnio było tu pełno negatywów z 2020 roku, a teraz ich nie ma !!!

Gość
Pffff. Samonabijane masowo pozytywy...

TNT
"Dzwoniłem do dwóch sklepów z allegro" bo tylko tam je dostaniesz. cała firma BONYFISH to jedna osoba z Wrocławia, a wątpliwej jakości produkty bierze cholera wie właściwie skąd.

Gość
Dzięki :)

Gość
Też mam go w bandziorze 600 i u mnie daje radę już trzeci sezon a latam sporo. Polecam.

Gość
Dzięki za info. Też zastanawiałem się nad tym łańcuchem do Bandita 600 i chyba spróbuje. Później podziele się opinią.

Gość
Kolejny komentarz pociotka wlasciciela.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod