Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Feromony


05-11-2022, 12:15:22
Gość

Gość(Fermol)
Mam znajomego, który ostatnio mi powiedział, że regularnie używa feromonów. .Bardzo dużo rozmawia,znajdzie odpowiedź na wiele pytań,dokładnie układa zdania itp.jestem ogólnie pod wrażeniem jaka to elokwentna i pewna siebie osoba.. Ma też w sobie dużo energi ,nie boi się podejść do ludzi i z nimi rozmawiać,NIGDY nie powie coś głupiego,nie ma żadnych "barier" które wiele osób ma. I zastanawiam się czy jest to zasługa jego charakteru czy moze feromonów? Czy ogólnie feromony mogą mieć takie dzialanie?

05-11-2022, 13:46:58
Gość

Gość(kacyk)
Jeśli chcesz spróbować to spróbuj. Ogólnie fermony same w sobie nie są w stanie zmienić charakteru Nie sprawią, ze nagle introwertyk stanie się ekstrawertykiem ale są w stanie na pewno w pewnym stopniu poporawić pewność siebie oraz kontakty z innymi Szczególnie nawiązywanie znajomości.

05-12-2022, 10:45:58
Gość

Gość(Fermol)
Jestem nieśmiały i mam problemy w kontaktach z innymi. Jakie feromony byście mi polecili?

05-12-2022, 12:51:08
Gość

Gość(kacyk)
Nie wiem czy dobrze do tego podchodzisz. Po prostu więcej wychodź do ludzi i zagaduj. Oswój się z nimi. Naucz własnych atutów. A kiedy już nauczysz się swobodnie rozmawiać, uśmiechać i flirtować zacznij jako dopełnienia używać feromonów. Inaczej po niepowodzeniach dojdziesz do wniosku, że feromony nie działają. Tak jak pisałem feromony mogą pomóc ale nie rozwiążą wszystkich problemów w kontaktach z innymi. Feromony działają, ale nie oczekuj po nich cudów, że nagle staniesz się duszą towarzystwa. Na początek polecam love desire.

05-12-2022, 13:00:28
Gość

Gość(Fermol)
Wiem wiem, po prostu chciałbym sie dzięki nim podkręcić w kontaktach z innymi. Czytałem o love desire ale zastanawiałem sie bardziej nad pheromone essence. Co o nich sądzicie?

05-12-2022, 13:27:43
Gość

Gość(kacyk)
Też są dobre, bezzapachowe ale w połączeniu z ładnym zapachem Pheromone essence również da dobre efekty.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...