Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Akcja serwisowa Suzuki V-Strom 1000 2014-2015: Możesz nie odpalić lub nie zgasić silnika

Wysłany 12 styczeń 2016 10:01 przez Komentarze: 1

Amerykański oddział Suzuki ogłosił właśnie akcje serwisową dla modeli V-Strom 1000 z 2014 oraz 2015 - akcją objęte jest 2404 motocykli w USA, ale najprawdopodobniej Suzuki będzie wzywała również właścicieli V-Stromów na pozostałych rynkach, w tym Europie.

Problem polega na korodujących zaciskach przy wyłączniku zapłonu. Problemy objawiają się tym, że po przekręceniu kluczyka w pozycji off silnik nie zatrzyma się, a w niektórych przypadkach nie uda się go w ogóle uruchomić. Pierwszy taki przypadek został zaobserwowany u jednego z dystrybutorów Suzuki w Holandii. Ogólnie Japończycy otrzymali 33 zgłoszenia tego typu problemów z Europy, Japonii i Kanady. 

W ramach bezpłatnej akcji serwisowej dealerzy Suzuki będą montowali dodakowe zabezpieczenie przeciw dostawaniu się wody w okolice styków przełącznika zapłonu, a jeśli wykryte zostaną ślady korozji wymieniana będzie ta część wiązki elektrycznej, która uległa korozji. 

leo
Wpadki się zdarzają .


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)