Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy KTM 890 Duke i odświeżony 1190 Adventure przyłapany na zdjęciach

Wysłany 22 luty 2016 15:02 przez Komentarze: 0

W zeszłym roku CEO KTM zapowiadał, że dalszy plan rozwoju KTM zakłada uzupełnienia luki w ofercie firmy KTM pomiędzy motocyklami o pojemności 690cc, a 1190/1290cc. Wygląda na to, że słowa dotrzymuje, bowiem w sieci pojawiły się szpiegowskie zdjęcia nowego motocykla Austriaków.

Zdjęcia zrobione zostały w czasie testów w Hiszpanii i przedstawiają najprawdopodobniej model Duke z nowym dwucylindrowym silnikiem chłodzonym cieczą - spekuluje się, że ma mieć on pojemnośc od 800 do 900cc, ale najczęściej wymienianą nazwą jest Duke 890, tak więc możemy przyjąć że raczej mowa o pojemnościo bliższej 900cc. Pod względem konstrukcyjnym przypomina on bardzo mocno model 690 Duke - widać obecność pierścienia ABS, motocykl ma być również wyposażony w przepustnice sterowaną elektronicznie typu ride-by-wire, co jest niezbędne do działania kontroli trakcji. Obok nowego modelu z rodziny Duke w sieci pojawiły się zdjęcia nieco odświeżonego modelu 1190 Adventure, który zyskał nieco nowocześniejsze owiewki oraz regulowaną szybe.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)