Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Prawidłowy dosiad na motocyklu oraz podstawy przeciwskrętu

Wysłany 16 sierpień 2016 22:08 przez Komentarze: 1


Pamiętacie serie jak przetrwać pierwszy sezon na motocyklu, którą nagrywają Stachu i Massive z MCSTX? Chłopaki podzielili się z nami dwoma nowymi odcinkami, a niedawno dołączył do nich także Tomasz Kulik.

Postać ta znana jest szczególnie warszawskim motocyklistom, ale nie tylko - Tomasz prowadzi jedną z najlepszych motocyklowych szkół jazdy w Warszawie, a nawet Polsce - Kulikowisko. Swoją wiedzą zamierza podzielić się także z innymi. Tym razem ekipa z MCSTX zajęła się dwoma bardzo ważnymi tematami. Pierwszym z nich jest prawidłowy dosiad - jeśli myślisz, że posadzenie swoich czterech liter na siedzeniu motocykla i oparcie nóg o podnóżki to już wszystko co należy zrobić przed jazdą - na pewno powinieneś obejrzeć odcinek nr. 3. W tym odcinku dowiecie się jak odciążać ręce, jak ustawić stopy na podnóżkach, a wszystko po to, żeby skręcanie i manewrowanie motocyklem było maksymalnie skuteczne, a jazda nie męczyła.Drugi odcinek poświęcony jest bardziej podstawowym zagadnieniu - prawidłowemu skręcaniu na motocyklu, czyli ogólnie przeciwskrętowi. Tomasz i Stachu wyjaśniają jak to się dzieje, że motocykl się nie przewraca oraz jak naprawdę działą przeciwskręt. Oprócz teorii w odcinku także przykład i demonstracja na wideo, więc na pewno każdy zrozumie o co chodzi i samemu będzie mógł sobie poćwiczyć.
blitz
Bardzo fajna seria. Nawet dla starszych motocyklistów. Fajnie oglada i slucha. LwG


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)