Mamy już 12256 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Benelli BJ300GS - Premiera ciekawego niskobudżetowego turystyka

Wysłany 07 marzec 2018 20:03 przez Komentarze: 0

Włoska marka Benelli, która pozostaje w Chińskich rękach zaprezentowała właśnie nowy ciekawy model BJ 300 GS - jest to turystyczny motocykl oparty na znanym już nakedzie BN302.

Na chwile obecną nie wiadomo nic na temat dostaw motocykli do Europy, jednak biorąc pod uwagę fakt, że motocykl powstał na bazie modelu BN302, który spełnia wymaganą w Europie normę Euro 4 oraz jest wyposażony w ABS - można przypuszczać, że jego pojawienie się na Europejskim rynku to kwestia czasu. 

Motocykl napędzany jest silnikiem 300 cc o mocy 34KM. Moment obrotowy wynosi 27 Nm, a motocykl gotowy do jazdy waży 216 kg. Producent podaje, że maksymalna prędkość to 140 km/h. Pozwoli to na sprawne przemieszczanie się po drogach.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)