Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Sprawdź swój motocykl, czyli Baza CEPIK dostępna dla każdego

Wysłany 24 czerwiec 2014 13:06 przez Komentarze: 5

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych postanowiło zezwolić wszystkim użytkownikom na dostęp do Centralnej Bazy Ewidencji Pojazdów i Kierowców(CEPIK). Dzięki temu możecie sprawdzić dane techniczne motocykla, informacje czy ma on w bazie status kradziony, liczbę poprzednich właścicieli pojazdu, a także czy ma on ważne OC i przegląd techniczny.

Od 2014 podczas przeglądów do bazy Cepik wprowadzany jest przebieg pojazdu, do niego też mamy dostęp. Aby sprawdzić pojazd(niekoniecznie motocykl) należy wprowadzić jego nr. Rejestracyjny, VIN oraz datę pierwszej rejestracji.

Oto adres strony: https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/


prawie działa :/
Przepraszamy, ale nie możemy wyświetlić historii wybranego pojazdu. W Centralnej Ewidencji Pojazdów nie znaleziono pojazdu o podanych danych. Sprawdź czy dane są wpisane poprawnie. Wszystko wpisane jak trzeba z dowodu rejestracyjnego :/

Drzewo
Sprawdziłem u siebie i działa. Usługa jest nowa, może jeszcze nie wszystko dopracowali.

SZYM
Też sprawdziłem i działa. Może coś źle wpisałeś, bo to ta sama baza jaką dysponuje policja i wątpie żeby mieli nieaktualne informacje.

mnemoniq
tak dla info - mojego tez nie ma. wszystko wpisane bezblednie. niemozliwe zeby cos bylo nie tak z danymi bo juz nie raz mnie lustrowali na poboczu ;]

finansowy
U mnie działa :) Pokazuje historie, nawet przebieg który wpisany był w tym roku podczas przeglądu. Szkoda że nie wpadli na to 10 lat wcześniej - może by się skończyły wałki pod tytułem - każdy motocykl ma 20 tys. przebiegu.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)