Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Problem z zawieszeniem ESA w BMW R1200 RT już wkrótce zostanie rozwiązany

Wysłany 04 lipiec 2014 16:07 przez Komentarze: 0

Na temat problemu z modelem BMW R1200 RT polegającym na możliwości pęknięcia tłoczyska tylnego amortyzatora pisaliśmy w tej wiadomości. BMW zakazała wtedy użytkownikom jazdy na R1200RT i zaoferowała różne warianty zadośćuczynienia, jednak problem jest już bliski ostatecznego rozwiązania.

Firma BMW ustaliła że problem dotyczy motocykli produkowanych od 27 Listopada 2013 do 5 maja 2014 i już wkrótce będzie zapraszała właścicieli R1200RT, których usterka dotknęła na bezpłatną wymiane amortyzatora w ramach gwarancji. Za usterke odpowiedzialna jest belgijska firma Firma produkująca amortyzatory dla BMW.

Akcja wymiany w USA rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Nie wiemy jak sprawa przedstawia się w Polsce, jednak najlepiej pytać u źródła, czyli w autoryzowanych salonach BMW.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)