Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

KTM RC390 - Przyspieszenie i prędkość maksymalna - 179km/h w 26 sekund

Wysłany 02 wrzesień 2014 12:09 przez Komentarze: 1

KTM RC390 prędkość maksymalna, przyspieszenie

Premiera KTM RC390 już na dniach, tymczasem trwają pierwsze testy przeprowadzane przez dziennikarzy motoryzacyjnych porali i gazet motocyklowych.  W sieci pojawiło się więc wideo które pokazuje prędkość maksymalną i przyspieszenie nowego RC390.

Prędkość tak samo jak w przypadku modelu Duke 390 jest ograniczona elektronicznie do 179km/h, a przyspieszenie do maksymalnej prędkości trwa 26 sekund. Przyspieszenie od 0-100km/h wynosił poniżej 5 sekund - jest do dobry wynik jak na silnik o mocy 43KM i pojemności 390cc. 

Zobaczcie jak rozpędza się RC390Leny
Jak na taką pojemnośc jest ok. Wróże duży sukces temu modelowi - sporo osób kupi go do ćwiczeń na torze - tam wydaje się być stworzony. Na ulice niestety za wolny i poza początkującymi grupami raczej się nie polata.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)