Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Plama oleju kontra motocyklista - Gleba i walka o odszkodowanie

Wysłany 08 wrzesień 2014 14:09 przez Komentarze: 2Na pewno znacie video-blogera Faza Rhazza, którego filmy umieszczam na moto opinie. Niedawno spotkała go bardzo nieprzyjemna sytuacja - miał on glebe na węźle Murckowskim w Katowicach - spotkał się tam z wielką plamą oleju, lecz niestety przy takim spotkaniu motocyklista nie ma żadnych szans żeby cokolwiek zrobić.

W wyniku najechania na plame Bartek 
ma zniszczony motocykl, skózany kombinezon i tekstylne ubrania pasażerki(zdjęcia są w filmie, więc możecie zobaczyć jak wygląda skórzane kombi i kurtka tekstylna po tym szlifie), ale na całe szczęście poza siniakami nie stało się nic poważnego. 


Teraz gwóźdź programu - jeśli myślicie, że po takim wypadku sprawa jest prosta i możecie liczyć na szybkie odszkodowanie od zarządcy drogi i powrót na motocykl - jesteście w błędzie. Zarządca drogi mimo protokołu policji, że wypadek nie zdarzył się z winy kierowcy nie poczuwa się w tym przypadku do odpowiedzialności! Bartek zwrócił się do firmy odzyskującej odszkodowanie i będzie walczył o należne mu pieniądze. Trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie tej sprawy.

Obejrzyjcie też film do końca, bowiem Faza Rhazza udzieli wam też dobrej rady jak zachować się w przypadku policji, która w niektórych przypadkach nie znając dokładnych okoliczności wypadku zrzuca wine na motocykliste.


OLO
Co do gliniarzy - dobrze zrobiłeś, bo jak przyjmiesz mandat to automatycznie przyznajesz się do winy i masz pozamiatane. Nasza milicja ma w dupie kto jest winny - oni chcą wypisać świstek i zamknąć sprawe.

JA
Chory kraj :/


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)