Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW Two in One - Dwukomorowe rękawice motocyklowe od BMW

Wysłany 10 wrzesień 2014 17:09 przez Komentarze: 1

Rękawice BMW Two in One
Firma BMW wprowadziła do swojej oferty na 2014 rok nowy model sportowo-turystycznych rękawic, które mają bardzo ciekawą konstrukcje dwukomorową. Dzięki temu rękawicy można używać zarówno podczas wysokich temperatur jak i w deszczu.
Rękawice posiadają dwie czytelnie oznaczone komory - jedna to proof, druga grip. Ta pierwsza posiada wodoodporną membranę Gore-Tex, która zapewnia nieprzemakalność, a jeśli wsuniemy ręke w drugą komore oznaczoną grip będziemy mieli do czynienia z perforowaną skórą kangurzą o grubości 0,7mm zapewniającą świetne czucie manetki i dobrą przewiewność podczas ciepłych dni.

Nie jest to zupełnie nowe i innowacyjne rozwiązanie - taką konstrukcja stosuje np. Held w modelu Air n Dry. Cena rękawic od BMW została ustalona na ok. 200 dolarów.


Robert
Rewelacyjne! Nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Czy są jakieś inne modele rękawic dwukomorowych od innych firmy czy tylko te heldy i BMW? Heldy niestety troche drogie :/ Mój limit na rękawice to 500 PLN. Proszę o pomoc.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)