Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Shark - nowe modele kasków na 2014 rok

Wysłany 14 listopad 2013 10:11 przez Komentarze: 1

   

Shark Explore-R

Firma Shark na premierę swoich trzech nowych kasków wybrała impreze Motorcycle Live 2013 w Biringham w Wielkiej Brytanii, która trwać będzie od 23 listopada do 1 grudnia 2013. Zaprezentowane na niej będą 3 zupełnie nowe modele - Explore-R, Vantime oraz Heritage, a także nowe malowania pozostałych kasów na 2014 rok.


Shark Explore-R

Pierwszą z nowości jest Shark Explore-R, którego widzicie na zdjęciu głównym newsa. Jest to bardzo ciekawa koncepcja, bowiem łączy funkcjonalność typowego kasku off road z kaskiem do jazdy po szosie. Po zdemontowaniu daszku i założeniu szyby staje się pełnoprawnym kaskiem na droge, posiada on panoramiczny wizjer z modelu Vision-R. Kask ma posiadać lekką skorupe aramidowo carbonową, szybke o podwyższonej odporności na zarysowania, wyściółke przystosowaną do noszenia okularów pod kaskiem oraz zapięcie micro lock. Sugerowana cena w UK będzie wynosiła 319 Funtów.


 Shark Vantime 

Shark Vantime

Shark Vantime to druga propozycja Sharka - kask skierowany jest do jazdy po mieście. Producent zapewnia że nowy kask będzie wyróżniać się dobrą wentylacją oraz areodynamiką. Posiada on blende przeciwsłoneczną i wyściółkę z włókna bambusowego, która jest wygodniejsza od bawełny. Kask umożliwia montaż zestawu do komunikacji bezprzewodowej SHARKTooth. 

Shark Heritage

Shark Heritage

Trzeci z prezentowanych kasków to model Heritage. Jest to typowy kask otwarty, posiadać będzie lekką skorupe, wewnątrz znajdzie się miejsce na system komunnikacji SHARKTooth. Wnętrze wykonane z włókien bambusa podobnie jak w przypadku modelu Vantime. Kask ma także system easy fit ułatwiający noszenie okularów pod kaskiem. Zapięcie kasku to podwójny D-ring. Osa
Czysta turystyka, ja tam mam chrapke na Speed-Ra :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)