Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Riders - Cała prawda o motocyklistach, czyli film o pasji motocyklowej

Wysłany 13 listopad 2014 09:11 przez Komentarze: 1

Pamiętacie film Why We Ride? Grupa przyjaciół ze Śląska postanowiła nakręcić własny dokument, który traktuje o ich pasji motocyklowej.


W filmie dowiecie się o początkach przygody z motocyklami, o odczuciach związanych z jazdą oraz najlepszych chwilach, czyli po prostu o naszej pasji! Film nie jest tak patetyczny jak oryginał, jest bliżej rzeczywistości polskiego motocyklisty :) Autorami i głównymi bohaterami tej historii są Rafał Litwiaj, Wojtek Laburda, Grzegorz Dyszy, Natalia Łepkowska, Łukasz Gawron i Kamil Wolnik. Zachęcamy do obejrzenia.


Raf
Litości! Plecak opowiadający o pasji motocyklowej i właściciel quada. Quad to nie motocykl, bliżej mu do samochodu niż do jakiegokolwiek motocykla. Więcej pasji motocyklowej zazna dzieciak na chińskim skuterku 50cc niż gość na quadzie, ten przynajmniej jedzie jednośladem. Gdyby nie to, film byłby nawet ok.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)