Mamy już 11437 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ciekawe miejsca dla motocyklistów - startuje nowy dział :)

Wysłany 26 listopad 2013 11:11 przez Komentarze: 3

 W dniu dzisiejszym startujemy z nowym działem - zainspirowany wątkiem ciekawe miejsca oraz sugestią jednego z użytkownika naszego serwisu pomyślałem że można stworzyć mapkę z miejscami ciekawymi z punktu widzenia podróży motocyklowych, tak więc od dzisiaj mamy nową zakładke miejsca :) Liczba miejsc na razie jest skromna, ale jest zima i wkrótce będą pojawiać się nowe. Nie ukrywam że licze także na Waszą pomoc - jeśli uważacie że znacie miejsca, które można dodać do mapy to prosimy zostawiajcie info w komentarzu do newsa lub piszcie na kontakt@moto-opinie.info. Zdjęcia miejsc także są bardzo porządane :)  

Miejsca są prezentowane w postaci tablicy podobnej jak na facebooku - można dodawać własne komentarze, spostrzeżenia a także komentować posty innych. Wkrótce nowe funkcje takie jak wysyłanie swoich zdjęć oraz dodawani filmów na tablicy.











Artur
Super pomysł. Może Niedzica?

Drzewo
Byłem, mam gdzieś zdjęcia więc dodam Niedzice :)

Daro
mam sporo ciekawych miejsc jadąc do szklarskiej






Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)