Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

TVS BMW K03 uchwycony na pierwszych zdjęciach. Szykuje się konkurencja dla Duka 390

Wysłany 29 styczeń 2015 09:01 przez Komentarze: 0


Niedawno pisaliśmy że prototyp motocykla kryjący się pod nazwą K03 został wysłany z Włoch do Indii o czym informował serwis visordown. Brytyjski serwis opublikował dzisiaj pierwsze szpiegowskie zdjęcia nowego nakeda.

Motocykl BMW powstaje we współpracy z firmą TVS i będzie produkowany w fabrykach TVS i wysyłany do dealerów na całym świecie. Dzięki pierwszym zdjęciom wiemy że motocykl posiada odwrócony widelec typu upside-down, pojedynczą tarcze z przodu i jest chłodzony cieczą. Opony to Pilot Road 2. 

Motocykl posiada wysoki prześwit, a także poprowadzony dość nisko wydech. Ogólnie przypomina on KTM Duke 390 i prawdopodobnie będzie rywalizował w tym samym segmencie. Nic nie wiadomo na temat pojemności silnika, ale większość serwisów sugeruje że będzie to 300 do 350cc.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)