Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Motocykle Horex powrócą - upadła spółka przejęta przez 3C-Carbon Group

Wysłany 12 luty 2015 08:02 przez Komentarze: 0

Motocykl Horex VR6
Marka Horex może wkrótce powrócić na motocyklowy rynek - Niemiecka firma ogłosiła upadłośc pod koniec ubiegłego roku, jednak została kupiona przez grupe 3C-Carbon zajmującą się produkcją części z włókna węglowego. 3C-Carbon zapowiada wznowienie produkcji motocykli.

Horex został reaktywowany w 2010 roku po 50-letniej przerwie i miał w ofercie 3 motocykle VR6 Classic, VR6 Roadster oraz VR6 Cafe Racer 33 ltd. Wszystkie modele napędzane rzadko spotykanym w motocyklach silnikiem typu VR6, czyli 6-cylindrowym silnikiem o cylindrach ułożonych pod kątem 11 stopni. Silniki tego typu są mniejsze od rzędowych 6-stek i idealnie nadają się do zastosowania w motocyklach.

Firma 3C Carbon zapowiedziała że wznowi produkcje tak szybko jak to będzie możliwe, zajmie się także produkcją części zamiennych dla dotychczasowych nabywców motocykli Horex.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)