Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

CTEK podpisał umowę z WiTricity - Bezprzewodowe ładowarki do motocykli coraz bliżej

Wysłany 20 luty 2015 09:02 przez Komentarze: 1

W wielu obecnie produkowanych motocyklach dostęp do akumulatora jest bardzo utrudniony, a podłączenie ładowarki lub wyjęcie go na zewnątrz to nielada wyzwanie. Możliwe że już wkrótce będziemy mogli zapomnieć o tych problemach.

Jeden z czołowych producentów ładowarek do akumulatorów - firma CTEK - podpisał umowę licencyjną z firmą WiTricity, która zajmuje się technologią bezprzewodowego przesyłania energii. Ma to pozwolić firmie na opracowanie nowej generacji produktów umożliwiających wygodne bezprzewodowe ładowanie akumulatorów zarówno w samochodach jak i motocyklach. 

Technologia WiTricity umożliwia wysyłanie energii bez przewodów na odległość do 5 metrów. Na temat wygody chyba nie trzeba wspominać - wyobraźcie sobie sytuacje, że wjeżdżacie do garażu, a ładowarka w razie potrzeby sama doładuje akumulator bez podłączania zbędnych kabli i wykonywania jakichkolwiek czynności. Czekamy z niecierpliwością na wieści o pierwszych bezprzewodowych ładowarkach CTEK.


Darkmen
Zarombiste rozwiązanie tylko żeby nie było w kosmicznych cenach.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)