Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

KTM planuje wypuszczenie motocykli z silnikiami V4

Wysłany 19 marzec 2015 11:03 przez Komentarze: 0


Dlaczego kierowcy testowi KTM jeżdżą na mocno zamaskowanej Aprili Tuono? To pytanie pojawiło się po tym jak do sieci trafiło szpiegowskie zdjęcie z testów w Hiszpanii i wygląda na to, że odpowiedź jest w miare oczywista.

KTM ogłosił swój powrót do MotoGP w 2017 roku wykorzystując silnik V4 napędzający prototyp RC16. Wygląda na to że doświadczenie i technologia potrzebna do produkcji nowego silnika V4 zostanie wykorzystana do zbudowania nowych silników V4 napędzająćych nowe drogowe motoczkle. Jak pisaliśmy ju wcześniej - KTM planuje wprowadzenie do oferty silników V-twin od 400 do 800cc, aby użyć je w modelach ze średniej półki. W motocyklach o większych pojemnościach prawdopodobnie zrezygnuje z V2 na rzecz silników V4, dzięki czemu oferta KTM będzie spójna i pełna. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)