Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Aplikacja Y-TRAC dla Yamahy YZF-R1M 2015 już dostępna w Google Play

Wysłany 23 marzec 2015 19:03 przez Komentarze: 0

Yamaha opublikowała niedawno w sklepie z Google Play aplikacje Y-Trac, która jest przeznaczona dla właścicieli YZF-R1M 2015. Dzięki niej każdy użytkownik tego motocykla będzie mógł śledzić i analizować swoje wyniki na torze i dążyć do ich poprawy.

David Doctor, dyrektor marketingu Yamaha powiedział: Ekskluzywna aplikacja Y-Trac pozwała właścicielom R1M na uzyskanie informacji dostępnych dotychczas jedynie dla profesjonalnych zespołów fabrycznych.

Aplikacja umożliwia bezprzewodowe połączenie przez sterownik CCU, a następnie rejestracje szczegółowych danych ze wszystkich czujników znajdujących się w motocyklu. Aplikacja zapisuje dane z modułu GPS, czasy okrążeń, a także obroty silnika, położenie przepustnicy, prędkośc obrotu tylnego i przedniego koła, zapięty bieg, poziomu pochylenia, ciśnienia przedniej i tylnej opony, a także działanie elektronicznych systemów wspomagających tj. jak kontrola trakcji. 

Dzięki dostępowi do takich informacji motocyklista może sprawdzić i porównać różne okrążenia i określić optymalne parametry pozwalające na szybsze pokonanie zakrętu. Aplikacje można pobrać z Google Play pod tym tym adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yamaha.jp.dataviewerNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)