Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Limitowana Bimota BB3 Tourist Trophy Edition

Wysłany 06 kwiecień 2015 15:04 przez Komentarze: 0


Niedawno Bimota potwiedziła udział w tegorocznym Tourist Trophy na wyspie Man - jak pisaliśmy już wcześniej za sterami Bimoty BB3 zobaczymy Brandona Cretu oraz Ben-a Wylie, ale oprócz udziału w TT firma przygotowała także coś specjalnego dla swoich klientów.

Włoska marka przedstawiła specjalną limitowaną edycje BB3 Tourist Trophy TTrofeo, która będzie wyprodukowana zaledwie w ilości 60 egzemplarzy. To czym odróżniały będą się specjalne wersje BB3 TTrofero to malowanie dokładnie takie jak maszyn startujących na wyspie Man oraz zestaw aftermarketowych akcesoriów zwiększających moc silnika. Nie są jeszcze znane oficjalne ceny oraz dostępność motocykla, ale wg. spekulacji motocykl będzie kosztował nieco ponad 50 000 Euro.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)