Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha MT-25 przyłapana na pierwszych zdjęciach w dobrej jakości

Wysłany 07 maj 2015 08:05 przez Komentarze: 0

Na temat Yamahy MT-25, która miałaby zapełnić lukę w rodzinie MT pomiędzy 600tką, a 125-tką mówi się od dłuższego czasu. W Indonezyjskim serwisie TMCBlog właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia motocykla w dobrej jakości.

Pod względem konstrukcyjnym MT-25 będzie bardzo podobny do sportowej Yamahy R-25 sprzedawanej od ponad roku w Azji Południowo-Wschodniej. Motocykle dzielą to samo podwozie, zawieszenie, układ wydechowy, siedzenie oraz silnik. Nowy jest reflektor, owiewki oraz wlot powietrza. Oczywiście model będzie miał nieco inną gemetrię ramy, standardową kierownicę zamiast clip-on oraz zmienione nieco przełożenia. Ponieważ w Europie model YZF-R25 sprzedawany jest z większym silnikiem jako YZF-R3 prawdopodobne, że Yamaha zdecycuje się na inną nazwe - spekulacje mówią o MT-321(od silnika 321cc pochodzącym z YZF-R3), a także MT-3. Nazwa MT-03 jest zajęta przez jednocylindrowego nakeda o pojemności 660cm3. Premiera nowego MT zapowiedziana jest na Wrzesień, więc wtedy dowiemy się wszystkiego.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)