Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Motocykliści mogą już legalnie jeździć buspasami w Gdańsku

Wysłany 12 maj 2015 22:05 przez Komentarze: 0

Dzięki inicjatywie Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego i przychylności gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni od 11 maja 2015 roku, czyli od dnia wczorajszego motocykliści mogą w tym mieście korzystać z kilku buspasów w Gdańsku.

Na stronie Facebookowej Trójmiejskiego Stowarzyszenia motocyklistów czytamy

Gdańsk to kolejne miasto, które wprowadziło takie rozwiązanie. Liczymy na to, iż usprawni ono ruch na ulicach z buspasami oraz znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym samym, trzymamy kciuki za wprowadzenie podobnych rozwiązań w pozostałych miastach, posiadających pasy stworzone dla komunikacji miejskiej.

Dla motocyklistów udostępnione zostały buspasy na ulicach Podwale Przedmiejskie oraz Jaśkowa Dolina. Gratulujemy inicjatywy Gdańskim motocyklistom! Jak informują na swojej stronie FB znajdującej się pod TYM ADRESEM, wkrótce będą walczyć o uwolnienie buspasów w Gdyni.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)