Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Project 156: Prototypowy roadster Victory Motorcycle będzie walczył o zwycięstwo w Pikes Peak 2015

Wysłany 24 maj 2015 10:05 przez Komentarze: 0


Jeśli czytacie moto opinie na pewno kojarzycie wyścig Pikes Peak, czyli słynny wyścig w Chmurach, który odbywa się co roku w USA. W tym roku o zwycięstwo powalczy tajemniczy roadster Victory przygotowywany pod kryptonimem "Project 156".

Amerykański producent współpracuje nad motocyklem wraz z firmą Roland Sans. Jest to zupełnie nowa konstrukcja - firma Roland Sands opracowała dla niego rurową lekką ramę, a Ohlins dostarczy zawieszenie z najwyższej półki. Także firma Dunlop ma dostarczyć specjalne opony wyścigowe do testów nowego motocykla. Firma ujawniła także jaki silnik będzie napędzał Project 156 - będzie to jednostka V-Twin o kącie rozwarcia cylindrów 60 stopni i pojemności 1,133cc zapożyczona z Indiana Scout, który w oryginale osiąga moc 83KM oraz moment obrotowy 84,7Nm. Na potrzeby Projektu 156 będzie on z pewnością stuningowany. Victory zaprezentowało także dwa filmy na projmocyjne projektu 156.  

 Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)