Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki zaprezentuje zupełnie nową Ninje ZX-10R w 2016 roku

Wysłany 23 lipiec 2015 10:07 przez Komentarze: 0

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników Kawasaki - Japończycy w przyszłym roku mają w planach wydanie zupełnie nowego ZX-10R.

Wiadomośc ta pochodzi z wiarygodnego źródła - niemieckiego portalu Speedweek, który przeprowadził wywiad z kierownikiem zespołu Kawasaki World Superbike. Guim Road w wywiadzie tym powiedział: "Będziemy mieć nowe Kawasaki ZX-10R w 2016 roku. Koncepcja będzie taka sama, ale dzięki pewnym zmianom motocykl będzie jeszcze bardziej konkurencyjny". 

Bardzo prawdopodobne jest że Kawasaki pójdzie drogą podobną jak BMW, Ducati i Yamaha przedstawiając dwie wersje motocykla - jedną bardziej sportową, która będzie oferowała moc ponad 200KM i najwyższej klasy zawieszenie oraz podstawową skierowaną dla nieco mniej wymagających klientów.

Wywiad znajduje się tutaj: http://www.speedweek.com/sbk/news/77334/Schock-WM-Dominator-Kawasaki-bringt-neue-ZX-10R.htmlNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)