Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki GSX-R 1000 w czerwono-czarnym malowaniu na 30-lecie marki GSX-R

Wysłany 10 sierpień 2015 08:08 przez Komentarze: 1

 

Niedawno pisaliśmy o biało-niebieskiej limitowanej edycji GSX-Ra 1000, którego wprowadzenie miało uczcić 30 lecie legendarnej marki GSX-R na rynku, a tymczasem przed wczorajszym GP Indianapolis Japończycy zaskoczyli pokazując inną specjalną wersje GSX-Ra 1000 w czerwono-czarnych barwach.

Skąd pomysł na czerwono-czarne malowanie? Otóż Suzuki w 1986 roku wprowadziło GSX-Ra 750 w takich barwach, aby uczcić znakomity występ zespołu Yoshimura  Suzuki podczas legendarnego wyścigu Suzuka 8-Hour w 1980 roku. W malowaniu takim ścigał się się także legendarny zawodnik Kevin Schwantz, więc jak widać są to bardzo ważne barwy dla Japończyków.

Każdy motocykl z limitowanej edycji będzie miał na baku specjalny znaczek z napisem "30 Years of Performance". Motocykle z limitowanej serii powinny pojawić się na wszystkich rynkach i technicznie nie bądą niczym odbiegały od standardowych wersji dostępnych obecnie w salonach.  Na pewno specjalne malowanie może się podobać, jednak sądzimy że fani sportowych maszyn z logo GSX-R byliby bardziej zadowoleni z długo oczekiwanej modernizacji "tysiączka".


Pablo
Bzdura - tutaj nie ma co modernizować. Gixxer od lat broni się sam jako najlepsze moto dla doświadczonych motocyklistów. Nie każdy chce mieć w motocyklu tony pedalskich systemów wspomagających.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)