Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Z1000 SX 2016 ze sprzęgłem poślizgowym i nowymi malowaniami

Wysłany 02 wrzesień 2015 12:09 przez Komentarze: 0

Kawasaki Z1000 SX 2016 Candy Lime Green
Kawasaki zamierza nieco zmodernizować model Z1000SX w 2016 roku - informacje na ten temat pojawiła się na Australijskiej witrynie firmy i nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane przez Kawasaki.

Najważniejszą zmianą w modelu na 2016 rok będzie wprowadzenie sprzęgła poślizgowego, które zapobiega uślizgiwaniu się tylnego koła w trakcie hamowania silnikiem - np. podczas ostrej redukcji biegów. Sprzęgła tego typu stosuje się głównie w sportowych motocyklach z przeznaczeniem torowym. 

Kawasaki chwali się także tym że dzięki obecności "Assist cam" nowe sprzęgło będzie wymagało użycia 30% mniejszej siły do naciśnięcia klamki. Kawasaki Z1000 SX 2016 będzie dostępny także w 3 nowych malowaniach: Metallic Carbon Grey, Candy Plasma Blue oraz Candy Lime Green. 
Źródło: 
http://www.kawasaki.com.au/motorcycles/sport/2016-ninja-1000-abs
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)