Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Czekasz na nową Yamahe YZF-R6 2016? To jeszcze sobie poczekasz

Wysłany 07 wrzesień 2015 15:09 przez Komentarze: 0

Model YZF-R6 RJ15 jest z nami od 2009 roku - to bardzo długo, szczególnie jeśli chodzi o sportowe maszyny, dlatego wiele osób od dawna oczekuje poważnej aktualizacji tego modelu, szczególnie że Yamaha wypuściła nowy model YZF-R1 2015.

Plotki na ten nowej R6 krążą w sieci już od kilku lat, pojawiają się też różne sprzeczne wersje - np. taka że nowa R6 będzie miała silnik 3-cylindrowy. Niestety nie dowiemy się tego tak szybko jakbyśmy chcieli, gdyż Yamaha złożyła niedawno kolejną partie dokumentów do kalifornijskiego CARB zajmującego się dbaniem o czystość powietrza nad tym stanem. Z dokumentów wynika jasno, że w przyszłym roku Yamaha nie przedstawi nowego modelu R6 -  pojawią się tylko nowe malowania. 

Wersje tą potwierdził także Jeff Turner - szef brytyjskiego oddziału Yamahy dla magazynu MCN. Być może Yamaha czeka na jakiś nowy bodziec, np. pojawienie się długo oczekiwanej sportowej 600tki BMW? Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)