Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Versys 250: TMCblog opublikował pierwszy render motocykla

Wysłany 14 wrzesień 2015 17:09 przez Komentarze: 0

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Kawasaki planuje wprowadzenie nowego motocykla z rodziny Versys o pojemności 250cc z silnikiem Ninjy 250, a w Europie Ninjy 300. Serwis Tmcblog.com opublikował pierwszy render możliwego wyglądu motocykla i przeciek jakoby Kawasaki przygotowywało fabryki pod nowy model.

Do informacji tego typu należy podchodzić z rezerwą, jednak serwis Tmcblog.com jest znany z bliskich powiązań z Indonezyjskimi fabrykami Kawasaki, dlatego wszystkie informacje informacje o przygotowaniach do produkcji należy traktować poważnie. Według plotek, jakie pojwaiły się we wspomnianym serwisie Versys 250 byłby modelem globalnym produkowanym w Indonezji, a premiera rynkowa miałaby nastąpić w 2016 lub 2017 roku w zależności od sytuacji rynkowej i tego czy konkurencja zaprezentowałaby motocykle Adventure w tym segmencie. 

Czekamy z niecierpliwością na kolejne informajce na temat małego Versysa i będziemy Was infomować. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)