Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Schuberth E-1 ADVenture: Nowy kask, który nie boi się przygody

Wysłany 16 wrzesień 2015 21:09 przez Komentarze: 0

Kask Schuberth E-1 Adventure szkic
Schuberth zamierza spełnić marzenia wszystkich swoich fanów , którzy od dłuższego czasu czekali na prawdziwy kask typu Adventure - na specjalnej konferencji dla dziennikarzy, która odbyła się w Kaliforni firma pokazała model, który nazywać się będzie Schuberth E-1 ADV.

Co ciekawe dziennikarze zaproszeni na prezentacje kasku mieli zakaz upubliczniania zdjęć nowego kasku. Tak naprawdę nie wiadomo jeszcze zbyt wiele na temat nowego kasku - ma być on zbudowany w oparciu o model C3 Pro, oczywiście pojawi się daszek, wymienny filtr wyłapujący kurz na podbródku. Kask będzie wyposażony w blende i otwieraną szczęke. Premiera tajemniczego kasku odbędzie się najprawdopodobniej w tym roku. Czekamy z niecierpliwością na więcej wieści o nowym kasku Schuberth-a. Szkic kasku pochodzi od dziennikarki Carli King.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)