Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

KTM Duke 1290 SM-T na nowych zdjęciach. Premiera już wkrótce?

Wysłany 22 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 0

Dawno nie pisaliśmy o modelu KTM Duke 1290 SM-T, czyli połączeniu Super Duke-a z turystycznym 1290 Advetnure, a tymczasem do sieci wyciekły trzy nowe zdjęcia motocykla, które opublikował serwis inSella.it - niestety ciągle w malowaniu maskującym i kiepskiej jakości.

Motocykl w zamyśle ma nie odbierać zabawy, której dostarcza Super Duke 1290, a jednocześnie umożliwiać bardziej komfortowe podróżowanie na dłuższych dystansach. Posiada on owiewke chroniącą przed wiatrem, ma mieć także bardziej wyprostowaną i wygodniejszą pozycje kierowcy oraz zwiększony prześwit. SM-T będzie oczywiście wyposażony we wszystkie nowe technologie dostępne w KTMach z systemem ABS działającym w zakrętach i kontrolą trakcji na czele. Sądząc po zdjęciach zaryzykujemy stwierdzenie, że motocykl wygląda na prawie gotowy do premiery i prawdopodobnie do jego premiery nie będziemy musieli długo czekać.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)