Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda CBR400R: Kolejna nowość targów motoryzacyjnych w Tokio

Wysłany 28 październik 2015 15:10 przez Komentarze: 0

O większości premierach tegorocznych targów motoryzacyjnych odbywających się w Tokio już gdzieś czytaliśmy - czy to z przecieków czy zapowiedzi producentów. Co innego jest z Hondą CBR400R, która właśnie została pokazana w Tokio.

Motocykl ma być napędzany chłodzonym cieczą silnikiem dwucylindrowym o pojemności 399cc, którego moc maksymalna wynosić ma około 46KM przy 9500 obr/min, a moment obrotowy to 37Nm przy 7500 obr/min. Za przeniesienie mocy odpowiadać będzie manualna skrzynia 6-stopniowa. Z przodu znajdą się 41mm widelce - niestety bez możliwości regulacji. 

Za hamulce odpowiada pojedyncza tarcza z przodu o średnicy 320mm oraz dwutłoczkowy zacisk. Z tyłu CBR400R będzie miał pojedynczą tarcze 240mm z jednotłoczkowym zaciskiem. Waga motocykla z płynami to 182 kg. Niestety nie szykuje się na to żeby motocykl był sprzedawany globalnie - pierwsze doniesienia mówią, że CBR400R trafi w przyszłym roku jedynie na rynek Indyjski, który jest coraz ważniejszy dla wszystkich producentów.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)