Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Przeciwskręt - Co to jest i jak działa

Wysłany 11 kwiecień 2014 11:04 przez Komentarze: 3


Po poradniku na temat hamowania motocyklem kolejny ciekawy film, tym razem traktujący o podstawowej technice jakim jest przeciwskręt. Dowiecie się z niego czym jest, kiedy go stosować i jak działa - wszystkie manewry opisane są w filmie, więc zachęcam do oglądania.


obleśnik
Dobry wstęp dla początkujących, tylko po wprowadzeniu nowego kursu na prawo jazdy raczej nie ma osób które są niezaznajomione z przeciwskrętem. Co innego przy starych kursach - człowiek miał prawko kat. A i dopiero zaczął uczyć się jeździć już na własnym motocyklu, a o przeciwskręcie najprawdopodobnie nawet nie słyszał.

Kamil
Oj mylisz się i to bardzo. Większość szkół po zmianach nie radzi sobie z nauką, wiele kursantów ma problemy ze zdaniem ósemki która według nowych przepisów nawet nie jest ograniczona liniami - wystarczy jechać mniej więcej w takim kształcie, a o przeciwskręcie nawet nie wspominając. Zdarza się że całe grupy uwalają egzamin na kat. A - takie filmiki na pewno są przydatne początkującym.

super
Bardzo dobrze nagrany filmik - w przystępny sposób zaprezentowana zasada działania przeciwskrętu. Jak dla mnie ok :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)