Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Poznajcie BMW R NineT Scrambler - Niemiecka odpowiedź na Scramblera Ducati

Wysłany 17 listopad 2015 16:11 przez Komentarze: 1

Na temat Scramblera BMW opartego o model R NineT pisaliśmy tuż przed targami w Mediolanie. Motocykl finalnie zadebiutował -  zobaczcie czym różni się od standardowej wersji.

Aby nadać motocyklowi bardziej odschoolowego wyglądu BMW założyło do Scramblera klasyczne lagi z gumowymi osłonami w kolorze czarnym. Nowa podwójna Końcówka wydechu została przenisiona pod siedzenie. Większe jest także przednie koło - BMW użyło 19 calowej 5-ramiennej felgi, ale będzie można kupić Scramblera z klasycznymi kołami szprychowymi. Scrambler posiada także modularną rame, która umożliwia odkręcanie ramy pomocniczej - np. aby pozbyć się siedzenia pasażera. Jeśli chodzi o silnik - tutaj nie ma żadnych zmian - nadal jest to bokser o pojemności 1,170cc rozwijający moc 110KM przy 7 750 obr/min i chłodzony powietrzem. Inne zmiany odróżniające Scramblera w stosunku do klasycznego R NineT to stalowy zbiornik paliwa zamiast aluminiowego oraz skromniejsze 4-tłoczkowe zaciski hamulcowe. BMW wzorem Ducati będzie oferowała dużą liczbe akcesoriów dla właścieli Scramblera, aby mogli dopasować jego wygląd do własnego stylu i opodobań. Premiera w salonach przewidziana jest na początek 2016 roku, niestety cena motocykla nie jest jeszcze znana.


Gość(aplikacja mobilna)Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)