Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ninja ZX-10R Get Closer: Nowa aplikacja pozwoli Ci poczuć się jak za sterami ZX-10R

Wysłany 25 listopad 2015 11:11 przez Komentarze: 1

Kawasaki przygotowała coś specjalnego dla wszystkich fanów swojego sportowego modelu ZX-10R Ninja - dostępna na systemy Android oraz iOS apka o nazwie Get Closer pozwala zaznać podobnych wrażeń podobnych do tych, co kierowanie ZX-10R.

Brzmi nieprawdopodobnie, ale pod ogromnym wrażemem był sam Jonathan Rea, który nagrał na torze Portimao onbard 360˚ ze swojego przejazdu nowym ZX-10R. Każdy posiadacz gogli wirtualnej rzeczywistości takich jak Google Cardboard w cenie znacznie poniżej 100PLN może poczuć się jakby naprawdę siedział za sterami nowej Ninjy. Obrót głowy przekłada się na obrót kamery w stronę w którą patrzymy. W połączeniu z słuchawkami odpowiednie doznania zapewnione!

Wśród innych możliwości aplikacji są oficjalne zdjęcia oraz nagrania z ZX-10R w roli gównej, pełna specyfikacja techniczna, przegląd wszystkich dostępnych malowań, a także możliwość umówienia się na jazde testową Kawasaki. Aplikacje można probrać z: Google Play oraz iTunes


Gość(aplikacja mobilna)Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)