Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Plany Hondy na 2017 rok: Nowa CBR1000RR oraz torowa RVF1000 V4

Wysłany 09 grudzień 2015 18:12 przez Komentarze: 0

Magazyn motocyklowy Motorcycle News(MCN) dotarł do bardzo ciekawych informacji na temat planów Hondy co do najbliższej przyszłości w segmencie motocykli sportowych - według dziennikarzy MCN Japończycy planują odświeżyć model CBR1000RR w 2017 roku oraz wprowadzić bardziej zorientowany na tor model RVF1000 z silnikiem V4, który miałby zastąpić CBR1000RR SP.

Odświeżona "cebra" będzie motocyklem dla osób, którzy szukają uniwersalnego motocykla sportowego na szose - największe zmiany dotyczyć będą obecności elektronicznych systemów wspomagających motocykliste - można spodziewać się kontroli trakcji ABSu działającego w zakrętach, a także jednostki IMU. 

Motocykliści, którzy będą woleli wykorzystywać swojego sporta do urywania kolejnych setnych  sekund na torze będą musiały spojrzeć w stronę RVF1000
 V4, który będzie odpowiednikiem Yamahy YZF-R1M czy Aprili RSV4 RF. Jej cena ma oscylować w granicach 25 000 Funtów, czyli około 150 tys złotych - motocykl ma mocno czerpać z RC213V-S, jednak będzie oczywiście sporo tańszy. MCN dotarł do patentów i znaków towarowych, które zdradzają że motocykl będzie korzystał z odlewanej ramy aluminiowej.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)