Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki GSX-S1000 i GSX-1000F wzywane do serwisu z powodu wycieku płynu hamulcowego

Wysłany 15 grudzień 2015 08:12 przez Komentarze: 0

Suzuki ogłosiło akcje serwisową dla modeli GSX-S1000 oraz GSX-S1000F z powodu potencjalnego wycieku płynu hamulcowego z przednich zacisków hamulcowych. 

W samych Stanach Zjednoczonych akcją objęte jest 600 egzemplarzy GSX-S1000 produkowanych od 8 lipca do 21 sierpnia oraz 111 egzemplarzy produkowanych od 8 lipca do 24 sierpnia. Modele produkowane po tym okresie nie są dotknięte usterką - nie wiadomo jeszcze czy problem dotyczy także modeli produkowanych na inne rynki. Według dokumentów opublikowanych przez National Highway Traffic Safety Administration(NHTSA) wyciek płynu może nastąpić z rowka znajdującego się w samym tłoczku zacisku hamulcowego, gdzie mocowana jest uszczelka cylinderka. 

Problem został zauważony po raz pierwszy we wrześniu u jednego z dealerów Suzuki, który zauważył wyciek płynu w nowym motocyklu stojącym w salonie. Wycieki zgłaszali także sami właściciele motocykli - w USA odnotowana 52 zgłoszenia wycieku płynu hamulcowego. W ramach akcji serwisowej dealerzy Suzuki będą nieodpłatnie wymieniać przednie zaciski. Podobna akcja ma zostać wkrótce ogłoszona w stosunku do modelu GSX-R1000. Szczegóły powinniśmy poznać wkrótce.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)