Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Husqvarna przeniesie produkcję swoich motocykli do fabryki Bajaj w Indiach

Wysłany 22 grudzień 2015 15:12 przez Komentarze: 0

Szedzka marka Husqvarna, której właścicielem od 2013 roku jest Austriacki KTM planuje przenieść produkcję swoich motocykli do Indii. Firma będzie korzystała z fabryk Bajaj Auto w mieście Chakan.

W początkowej fazie w Indiach wytwarzane będą silniki, natomiast motocykle składane będą w Austrii i USA. W późniejszym etapie w Indiach mają powstawać gotowe całe motocykle, które będą wysyłane bezpośrednio do dealerów na całym świecie. Już teraz KTM produkuje silniki dla modeli Duke w Indiach.

CEO KTM - Stefan Pierer powiedział - "Dotychczas Husqvarna była ukierunkowana na modele off-road. W tej chwili planujemy wydać więcej modeli na droge, które są oparte o ten sam silnik, który powstaje w fabrykach naszego partnera - firmy Bajaj". Produkowane w Indiach silniki będą miały pojemności 125, 200 i 390cc. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)